Neuigkeiten

Höcker Polytechnik z nowym zarządzaniem sprzedażą w sektorze papierniczym i recyklingowym

Dzięki Carsten Holldack Höcker Polytechnik GmbH w nowy i kompetentny sposób wypełniła kierownictwo działu sprzedaży papieru i recyklingu. Przejmuje on zadania Dietharda Beutela, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Maszyny i urządzenia zoptymalizowane pod względem przepływu są mocną stroną inżyniera mechanika Dipl.-Ing. Carstena Holldacka (50). W ciągu ostatnich 20 lat wykorzystywał tę wiedzę na czołowych stanowiskach w dużych, działających na skalę międzynarodową producentach turbin i maszyn. W firmie Höcker Polytechnik on i jego 17-osobowy zespół projektowy będą w przyszłości wdrażać zarówno jego doświadczenie, jak i doświadczenie jego zespołu w zakresie rozwoju innowacyjnych produktów.

Poprzez ukierunkowane wykorzystanie sił pneumatycznych firma Höcker Polytechnik realizuje projekty zautomatyzowanej utylizacji odpadów produkcyjnych w przemyśle w sposób wysoce efektywny. Specjalnie zaprojektowane rozdrabniacze kruszą materiał i pneumatyczne linie transportowe z separatorami materiałów zapewniają recykling w zależności od typu. Systemy firmy Höcker Polytechnik są używane przez wiele znanych firm.

Firma Höcker Polytechnik GmbH, założona w 1962 roku, z siedzibą w Hilter a.T.W. w Dolnej Saksonii, jest jednym z wiodących na świecie przedsiębiorstw w zakresie rozwiązań dotyczących utylizacji odpadów procesowych w produkcji tektury falistej, kartonu i opakowań, jak również w przemyśle poligraficznym, papierniczym i opakowań. Kolejne obszary działalności to sektor recyklingu, jak również oddzielny dział drewna, tworzyw sztucznych, metalu i farb.

Wróć