Firma Polytechnik DPU Sp. z o. o. uzyskała z powodzeniem certyfikat według normy ISO 9001

W 25-letniej historii firmy POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o. do najważniejszych czynników zapewniających sukces należała zapewne łatwość z jaką realizowano najwyższe wymagania jakościowe. POLYTECHNIK DPU Sp. z.o.o. to polska filia niemieckiej firmy HÖCKER POLYTECHNIK GmbH oraz jednocześnie jest jej autoryzowanym przedstawicielem handlowym . W zakładzie spółki w Strzegomiu ponad 70 wykwalifikowanych pracowników wytwarza wg niemieckiej licencji  urządzenia techniczne takie jak wentylatory przemysłowe, urządzenia odpylające, ściany lakiernicze czy prasy kontenerowe. Produkcja takich produktów wymaga nie tylko technicznej, specjalistycznej wiedzy ale także najwyższej precyzji. W tej kwestii POLYTECHNIK DPU Sp. z o.o. korzysta z najnowocześniejszych maszyn i urządzeń w Strzegomiu, gdzie wytwarza wg niemieckiej licencji innowacyjne instalacje i urządzenia HÖCKER POLYTECHNIK oraz prasy kontenerowe dla firmy Presto GmbH & Co.KG z Bad Laer.

Od 27 lutego 2015 r. firma POLYTECHNIK DPU Sp. z.o.o posiada certyfikację zgodną z normą ISO 9001. W grudniu 2015 r. audyt kontrolny firmy DEKRA potwierdził prawidłowe działanie systemu zarządzania jakością. W styczniu 2016 r. Nico Thomas, osoba odpowiedzialna za zarządzanie jakością w niemieckiej spółce HÖCKER POLYTECHNIK GmbH, przeprowadził w POLYTECHNIK DPU Sp. z o.o. audyt dostawców. Wynik tego audytu był bardzo zadowalający. Okazało się, że system zarządzania jakością firmy POLYTECHNIK DPU Sp. z o.o. działa bez zarzutu i harmonijnie integruje się z system zarządzania jakością funkcjonującym w całej grupie. Współpracownicy firmy POLYTECHNIK DPU Sp. z o.o. ze Strzegomia cieszą się z uznania ich sposobu postrzegania jakości i kontynuują już 25-letnią tradycję doskonałych jakościowo produktów ze Strzegomia.

Kontakt

POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o.
ul. Jeleniogórska 1A
PL-58-150 Strzegom

Produkcja
Telefon:     +48 74 8553884
Email:    andrzej.wywigacz@polytechnik.pl

Handel biuro
Telefon:     +48 74 857 33 27

Obszar zachodnio-północny Polski
Email:    wladyslaw.kisielewicz@polytechnik.pl
Obszar wschodnio-południowy Polski
Email:    krystian.szczepny@polytechnik.pl

Wróć

This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm