Monter urządzeń

Jesteśmy producentem urządzeń odpylających i do zagospodarowania odpadów. Bliższe informacje o firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.hoecker-polytechnik.de.
Dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy dla następujących stanowisk odpowiednich osób:

Zadania: jesteście Państwo odpowiedzialni za montaż, naprawy i przebudowę instalacji odpylających.

Nasze wymagania: macie Państwo fachowe wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie obróbka blach / mechanik konstrukcji, ślusarz lub mechatronik. Powinni Państwo orientować się w pracach montażowych na budowach u klienta i związanymi z tym podróżami.

Oferujemy: oferujemy samodzielną pracę, wynagrodzenie zależne od wydajności oraz świadczenia socjalne nowoczesnego przedsiębiorstwa. Zgłoszenia kobiet i mężczyzn są jednakowo mile widziane
Zgłoszenia prosimy kierować na adres:
DPU Polytechnik Urzadzenia | Ochrony Srodowiska | Andrzej Wywigacz | Jeleniogorska 1/7 | 58-150 Strzegom | andrzej.wywigacz@polytechnik.pl

Confirm